SENIORS – Superintendent

Averie Navarette       Joshua Waller

Tatum Rivera

SENIORS – Principal

Ty Mitchell                 Nicholas Navarette    

Jeremiah Montoya    Michal Plank

Shane Montoya         Jessielynn Vallejos

JUNIORS – Superintendent

Forrest Aguilar          Kiley Geiser

Jacob Atencio           Jamilee Just

Emily Crosson           Zachary Williamson

JUNIORS – Principal                                             

Brendon Daugherty      Antonio Moltrer

Charley Dollins             Maiya Roybal

Kelsey Ferraro        Aubrianna Sakariason

Caitlin Gabrielson         Shauniely Torres

 SOPHOMORES – Superintendent              

Patrick Flores             Mara Salbato

Christopher Luna

SOPHOMORES – Principal

Zachary Hammond     Clayton Mitchell

Chris Larson Prater    Rylee Montoya

Isabel Martin               Carli Valdez

Nevaeh Martinez  

 FRESHMEN – Superintendent

Graciela Aguilar        Brooke Pittman

Ashley D’Ercole         Ronni San Roman

FRESHMEN – Principal

Deanna Alvarado       Philip Flores

Zacchius Aragon        Cassidy Quinonez

Isaiah Chavez            Jessica Sakariason

Abigail Crosson          Dario Vezzani

Brooke Ferraro

8th GRADE

Grace Baca            Vicente Perales

Chrisily Furia          Bryan Williams

Trynity Martin         Levi Williamson

8th GRADERS – Principal

Reyna Castellano     Madisen Sanchez-                    McDonald

Kami Furia                Olivia Torres

Joseph Just              Lula Rae Watson

Cotty Phelps             Esther Williamson

Landen Sanchez       Elise Wright

7th GRADERS – Superintendent   

Emma Amato             Zane Evangelista

7th GRADERS – Principal

Danica Barrera         Phoenix San Roman

Kaylah Crosson        John Terry

Nolan Gabrielson     Tyson Whitaker

Myka Salbato    

              

6th GRADERS – Superintendent   

Elia Bowman             Ethan Hagan

Isabella Chacon        Taylor Pennington

Cadence Doering  

          

6th GRADERS – Principal

Suzy Benne              Annika Montoya

Braedon Carley      Brice Phelps

Mikenna Dasko      Jacklyn Rogers

Aspen Garrison      Jayla Romero-Martinez

Jayson Guzzo        Nicole Wheeler

Jacob Magninat     Martha Williamson

Matteo Moltrer       Brooklin Winter

5th GRADERS – Superintendent               

Emily Lewis             Walter Martin                       

   

5th GRADERS – Principal

Sophia Aguilar         Gavin Rivas

Xavier Maes             Aiyana Valdez

Sophia Ozzello        Cooper Winter

4th GRADERS – Superintendent   

Alec Baca                  Taylor Trujillo

Paisley San Roman   Lauryn VanMatre

Ayshia Swetky           Brycen Wallace     

4th GRADERS – Principal

Michael Archuleta      Keeley Maez

Donovan Barrera       Mason Salbato

Brent Cappellucci      Addysan Terry   

Marcus Dasko     

          

3rd GRADERS – Superintendent      

Kacey May Adams      Zaleah Smith

Jayden Baca               Katelyn VanMatre

Danae Fransua           Rhyannon Wallace

Katelyn Lewis             Addison Walters

Gavin Martin               Ezekiel Williamson

Kaylee Schlensker

3rd GRADERS – Principal

Rachel Ossola             Maggie Zamora

Andres Quinonez          

2nd GRADERS – Superintendent   

Lily Amato                  Colton Nelson

Max Hillman               Hannah Wahl

Addison Knezel          Ziva Wilson

Nathan Micek

 2nd GRADERS – Principal                  

Jaxyn Baca                 Sariyah Gutierrez

Bentlee Brown           Sofia Hall-Cameron     

Logan Carley              Sophia Lopez

Jeffery Espinoza        Belle Medina

Koye Foster                Bailey Maxwell

Audrianna Gonzales   Jarayna Tracy    

            

 1st GRADERS – Superintendent   

Brodey Baca              Tatum Pennington

Peyton Cummings      Kyle Swetky

Brodie Gonzales        Abigail Whitaker

Samantha Kidder       Ellie Yates

Jorge Luna Garcia     Grace Zamora  

Callie Mincic                     

1st GRADERS – Principal

Steven Armijo           Chloe Howell

Adrian Ashe               Kason Martinez

Tell Berry                   Noah McLaughlin      

Colton Cannon          Jaziah Santistevan

Blake Cappellucci      Damien Srader

Elijah Cordova           Kole Swetky

Chase Cummings      Treyden Walters  

Greyson Cummings   Zander Wilson

Annalyse Guzman

Tags

Load comments